Müjde...!!!

 

Kıratlı Çelik Kasa Elektronik Kilit Kampanyası....!!!

 

Artık Cebinizde kocaman Çelik kasa Anahtarları taşımayınız. Kıratlı Çelik Kasa olarak her marka çelik kasanıza uzman tecrübeli personellerimizle elektronik kilit montajı yapmaktayız. Kampanya fiyatı İstanbul,Ankara,Gaziantep ve İzmir İçin Geçerlidir. Diğer İller için 250.00 TL Yol ücreti eklenecektir.

Lütfen Arayınız.

                                   Gsm : 0 541 210 78 88        

 

 

                         e-posta : siparistakip@kiratli.com.tr 

 

ELEKTRONİK ŞİFRE KULLANMA KILAVUZU 
 
KASAYI AÇMAK İÇİN;
 
Fabrika çıkış şifresi 1,2,3,4,5,6’ dır. Kasanın kolunu tam kilitleme pozisyonuna getiriniz. 1,2,3,4,5,6 tuşlarına basınız. İki kez kısık sinyal sesi duyacaksınız, (bir iki sn içerisinde)sonra kolu sağa çeviriniz kasanız açılacaktır.  
 
KİLİTLEMEK İÇİN ;
 
Kolu sola çeviriniz. (Kilit açıldıktan 5 saniye sonra kendini otomatik olarak kilitler.) 
 
YENİ ŞİFRE AYARLAMAK İÇİN :
 
1- Kasayı açınız. Kapısı açık olarak kolu sola çevirip kilitleyiniz.
2- 0,0,0,0,0,0(altı kez sıfır tuşuna basınız.)Tuşlarına basınız.
3- İki kez kısık sinyal sesi duyacaksınız.
4- Eski şifreyi kodlayınız.(Şu andaki eski şifreniz 1,2,3,4,5,6 dır.)
5- İki kez kısık sinyal sesi duyacakınız.
6- Altı haneli yeni şifreyi kodlayınız.(örneğin 7,8,4,2,0,1) 7- İki kez kısık sinyal sesi duyacaksınız.
8- Yeni şifreyi bir kez  daha kodlayınız.
9- İki kez kısık sinyal sesi duyacaksınız . Bu kabul görmüş demektir. Kasanız şifreyi kabul etmediği takdirde eski şifresine dönecektir.
10- Bir kaç kez yeni şifrenizle deneme yaptıktan ve şifreden emin olduktan sonra kasanızı kilitleyiniz. 
 
PİLİN BİTMESİ VE PİL DEĞİŞİMİ ;
 
1- Pilin bitmesi durumunda kilidi açarken sürekli çhirp sesi duyacaksınız.Sürekli olan çhirp sesleri pilin bittiği anlamına gelir.
2- Pil tamamen bitmiş ise numaraları kodlarsınız fakat kilit açılmaz.Pil tamamen bitmiştir.
3- Kıratlı çelik Kasa' nın tavsiyesi Duracell marka Alkalinli 9 volt kullanmanızdır.Başka marka pil kullanmanız durumunda kilidiniz açılmayabilir  yada bir veya iki kez açtıktan sonra yine açılmaz duruma gelir.
4- Pili değiştirmek için tuş takımının altında bulunan siyah plastik parçanın vidasını sökünüz.
5- Plastik parçayı yerinden çıkarınız.
6- Plastik parçayı çıkarttığımız yuvada pili göreceksiniz.
7- Pili değiştiriniz.Pili yuvasına takınız.
8- Plastik parçayı yerine takınız.Vidasını Sıkıştırınız.Piliniz değişmiştir.Kasanızı kullanabilirsiniz.
9- Pil bitiminde şifre hafızasını kaybetmez. 
 
 
ÖNEMLİ NOTLAR;
 
1- Yeni bir şifre seçerken ilk numaranın 0 (Sıfır) ile başlamamasına dikkat ediniz.0 ile başlayan şifreler kilidin hafızasını bozar.Bu arıza garanti kapsamı dışındadır.
2- Kasayı açarken şifreyi tuşlamadan önce mutlak suretle kasanın  kolunu tam kilitleme pozisyonuna getiriniz.Bu işlemi yapmaz iseniz kasanız açılmayabilir. Bu işlemin amacı kasanın kilitleme mekanizmasını boşa düşürmektir.Bu işlemi yapmaz iseniz kilitleme  mekanizması kilidin dilini sıkıştıracak ve şifreyi doğru tuşlasanız dahi kasanız açılmayacaktır.
3- Şifre değiştirme işleminde değiştirme esnasındaki işlemleri arka arkaya ara vermeden yapmanız gerekmektedir. İşlemler arasındaki zaman iki saniyeyi geçer ise değiştirme işlemi gerçekleşmez.Kilidiniz eski şifresine döner. Değiştirme işlemi gerçekleşmez ise kilit kendisini korumaya alır.Bu durumda 15 dakika hiçbir işlem yapmadan beklemeniz gerekir.
4- Üç kez arka arkaya yanlış şifre tuşlamanız halinde bloke olacaktır.Bu durumda 15 dakika hiçbir işlem yapmadan beklemeniz gerekir.Kilit bloke olma durumunda 15 dakika beklediğinizde yine yanlış şifre tuşlamanız halinde bu kez her yanlış tuşlamada beklemeniz gerekir.
5- Kıratlı çelik Kasa' nın tavsiyesi 4. şıktaki işlemler sürekli hale geldiğinde kilidi açmayı denemeyeniz.İşlemi bırakıp beş altı saat bekleyiniz.Buradaki amaç kilit kullanırken göz aldanmasını ortadan kaldırmaktır.Göz aldanması firmamızın sık karşılaştığı bir durumdur.
6- Kilit açılmıyor  ise mutlak suretle yanlış tuşlama yapıyorsunuzdur.Bu durumda kasayı açmak  için kolu zorlayarak devamlı açma pozisyonuna getirmeyiniz.Bu işlemi devam  ettirmeniz durumunda kilidin dili bozulacaktır.Kullanmış olduğunuz kilit elektronik olması sebebi ile çok hassastır. Darbe ve zorlanmalarda hemen arıza verecektir, kasanız açılmayacaktır.Bu işlemler garanti kapsamına girmemektedir.
 
 

                                                                            DİĞER KAMPANYALAR İÇİN TIKLAYINIZ